• Działalność Samorządu 2021/2022

• Kreatywność uczniów nie miała żadnych granic!

Dzień Bez Plecaka. Kreatywność uczniów nie miała żadnych granic! Uczniowie zaskoczyli swoimi pomysłami. Dzień bez plecaka zaczyna opanowywać nasze szkoły. To zabawa, w której uczniowie, a czasem też nauczyciele, przychodzą do szkoły jak zwykle, przynosząc ze sobą to co potrzebne na lekcjach, ale nie mogą używać plecaka ani torby. Muszą wykazać się inwencją.

Samorząd Uczniowski czyta przedszkolakom

Marysia i Asia odwiedziły oddział przedszkolny, przeczytały i porozmawiały z dziećmi by doceniać to, co się ma. Na koniec wspólnie stworzyli piękny rysunek.

Zwariowany tydzień !!

W ostatni dzień naszego zwariowanego tygodnia królowały wąsy :

W przedostatni dzień zwariowanego tygodnia krawat dominował wśród uczniów. Wszyscy wyglądali elegancko i uroczyście, a przy tym odrobinę zabawnie.

Środa była dniem koloru:

Dzień drugi zwariowanego tygodnia - szkoła zamieniła się w piękny ogród, pełen różnorodnych, wielobarwnych kwiatów. Ubrania w kwiaty, kwiaty we włosach, wianki z kwiatów. Chłopcy z przypiętymi kwiatami do bluzek lub z kwiatami w ręku. To był niezwykły widok!

Pierwszy dzień zwariowanego tygodnia z wiosną za nami! Szkoła tego dnia wyglądała zupełnie inaczej. Uczniowie i nauczyciele chodzili w czapkach, kaszkietówkach, chustkach, kapeluszach, opaskach, nausznikach i wielu innych, nietypowych nakryciach głowy. Wszyscy dobrze się bawili i pięknie wyglądali!

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny w naszej szkole.

KONKURS "SUPER KLASA"

Samorząd Uczniowski organizuje konkurs na „Super klasę”! Rywalizują ze sobą wszystkie klasy w naszej szkole o tytuł oraz nagrody ufundowane przez rade rodziców. Głównym celem konkursu jest :

• wzbogacanie i urozmaicanie życia szkoły,
          • tworzenie tradycji i wyjątkowości szkoły,
          • propagowanie współdziałania i współzawodnictwa opartego na zdrowych zasadach,
          • uaktywnienie twórczego działania uczniów i promowanie ich kreatywności,
          • integracja społeczności klasowych poprzez wspólne działanie

Rywalizacja podzielona jest na dwie grupy: 1. Klasy 0-III i 2. IV-VIII

Czas trwania konkursu: od października 2021 r. czerwca 2022 r.

W ciągu roku szkolnego 2021/2022 zostaną wyznaczone zadania lub konkursy, za które klasa otrzyma punkty przyznawane przez komisję konkursową.

Za każde najlepiej wykonane zadanie klasa zdobywa punkty.

Zwycięzcą konkursu zostaje klasa, która w rywalizacji międzyklasowej uzyska największą liczbę punktów (zliczane będą punkty uzyskane przez klasy w różnych akcjach i konkursach organizowanych przez samorząd uczniowski).

Zadaniem konkursu SUPER KLASA jest uczyć, bawić i wychowywać. Powodzenia!

Regulamin_konkursu(1).docx