• Klasa I - harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej

REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH DZIECI ZAMIESZKUJĄCYCH W OBWODZIE NASZEJ SZKOŁY

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Od poniedziałku 19 lutego 2024 r. ruszają zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 dla dzieci zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły, czyli w miejscowościach: Borki,  Brzumin, Czersk, Kępa Radwankowska,  Ostrówik,  Góra Kalwaria ul. Batalionu "Zośka",  Czerska,  Graniczna,  Wojska Polskiego numery parzyste powyżej numeru 44, numery nieparzyste powyżej numeru 31a.

Zgłoszenia w formie wniosków przyjmujemy do 15 marca 2024 r. do godz. 14.00

Rekrutacja do klasy I w roku szkolnym 2024/2025 przebiega w sposób tradycyjny, papierowy.

Wniosek, klauzulę informacyjną i załączniki należy pobrać ze strony (są poniżej).

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 marca 2024 r. w sekretariacie szkoły w godzinach 8:00-14:00 lub drogą mailową na adres sekretariat@spczersk.eu

Dokumenty:

Wniosek o przyjęcie do szkoły: Podanie_o_przyjecie_do_szkoly.doc (obowiązkowy)

Klauzula informacyjna: Klauzula_informacyjna_nabor.SP(1).doc (obowiązkowa dla wszystkich)

Załączniki:

oswiadczenie_o_samotnym_wychowywaniu_dziecka.doc (wypełniamy, jeśli dotyczy)

oswiadczenie_o_wielodzietnosci_rodziny(1).doc (wypełniamy, jeśli dotyczy)

oswiadczenie_o_zamieszkaniu_w_obwodzie_szkoly.doc (obowiązkowy dla wszystkich)

POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE DOTYCZĄCE DZIECI SPOZA OBWODU SZKOŁY

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

obowiązuje od 3 czerwca 2024

Terminy i harmonogram określa zarządzenie Burmistrza: